NONSTOP SLUŽBA +421 911 130 468

ASTRA pohrebná služba, Nitra, Za humnami 711/1


Prevádzka na Chrenovej je založená od roku 2016, kde ako jediná pohrebná služba v Nitre má svoje vlastné chladiace zariadenie. Nájdete u nás aj špeciálnu miestnosť pre pozostalých, ktorí sa môžu so svojím blízkym prísť rozlúčiť aj pár dní pred samotným pohrebom. 

Okrem kompletného vybavenia pohrebu si môžu zákazníci u nás objednať výmenu svietnika a vázy na hrobovom mieste. V ponuke máme sklenené svietniky a náplne do nich. Počas roka pripravujeme sezónne aranžmány, kytice a taktiež drobný doplnkový tovar ako sú napríklad smútočné dekorácie na hrobové miesto (anjelik, kameninový podstavec s nápisom). 

Pod našu spádovú oblasť patria mesto Nitra a obce Alekšince, Babindol, Bádice, Branč, Čab, Cabaj-Čápor, Čakajovce, Čechynce, Čeladice, Dolné Lefantovce, Dolné Obdokovce, Golianovo, Horné Lefantovce, Hosťová, Hruboňovo, Hrušovany, Ivanka pri Nitre, Jelenec, Jelšovce, Kolíňany, Koniarovce, Lehota, Ľudovítová, Lukáčovce, Lužianky, Malý Cetín, Malý Lapáš, Mojmírovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Nové Sady, Paňa, Podhorany, Pohranice, Preseľany, Rišňovce, Štefanovičová, Štitáre, Šurianky, Svätoplukovo, Veľký Cetín, Veľký Lapáš, Vinodol, Výčapy – Opatovce, Zbehy a Žirany.

Otváracie hodiny Zatvorené

Pondelok 07:30 - 15:30
Utorok 07:30 - 15:30
Streda 07:30 - 15:30
Štvrtok 07:30 - 15:30
Piatok 07:30 - 15:30
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené

Zabezpečovali sme Vám pohreb, poslednú rozlúčku alebo ste si kúpili smútočný veniec či kyticu?

Napíšte nám recenziu