NONSTOP SLUŽBA +421 911 130 468

O nás

ASTRA pohrebná služba je rodinná spoločnosť z Veľkého Zálužia založená v roku 2004 na pomoc rodinám v ťažkých chvíľach.


Už viac ako 19 rokov poskytujeme citlivý prístup, profesionalitu a cenovo dostupné služby pre každého zákazníka, dôkazom čoho je úspešné pôsobenie firmy v tejto oblasti. Zabezpečujeme všetky pohrebné služby, ako sú prevozy zosnulých z bytov/domov, nemocníc, domovov sociálnych služieb a hospicov našou 24-hodinovou službou, kremáciu, pochovanie do zeme alebo vnútroštátne a medzinárodné prevozy zosnulých.

Pozostalým, ktorí si objednajú pohrebné služby v našej spoločnosti, poskytneme dôstojné prostredie pre poslednú rozlúčku so zosnulým. Pri organizácii smútočného obradu venujeme dôkladnú pozornosť želaniam každého člena rodiny s cieľom vyhovieť všetkým prianiam.

Náš tím

Spoločnosť ASTRA pohrebná služba je pod vedením troch žien - matky a dvoch dcér. Okrem nás troch sa v našich prevádzkach o vaše potreby postarajú naši zamestanci - dávame prácu hrobárom, kvetinárkam, aranžérkam a asistentkám. V prípade záujmu o prácu nás môžete kontaktovať.

Mária Machatová

Mária Machatová

Zakladateľka

Nemôžeme zmierniť vašu bolesť, ale zabezpečením dôstojného pohrebu vám pomôžeme prekonať veľkú bezmocnosť.

Každý deň potrebujem empatiu a porozumenie. Vďačnosť a ocenenie sú pre mňa odmenou za moju každodennú prácu s pozostalými. Je pre mňa dôležité zapojiť sa do každej jednotlivej požiadavky a umožniť tak osobný a prispôsobený sprievod v tejto osudovej chvíli pre tých, ktorých sa to týka.

Natália Blahová

Natália Blahová

Vedúca prevádzky vo Veľkom Záluží

Život je ako púpava - keď príde čas, každý letí sám.

Prostredníctvom mojej práce sa denne učím, že život je vzácny a pominuteľný - preto by sme si mali byť vedomí dôležitých vecí v živote a tešiť sa z nich každý deň. Naplňuje ma, ak môžem byť pre druhých nápomocná v ťažkých situáciách. Je to veľká zodpovednosť a je pre mňa výzvou znovu a znovu.

Lucia Bédiová

Lucia Bédiová

Prijímanie a vybavovanie objednávok

Smrť zanecháva prázdnotu, ale môžeme ju naplniť príjemnými spomienkami.

Bývam na dedine so svojím manželom a synom, s ktorými trávim všetok svoj voľný čas. Rada pracujem s kvetmi a v práci sa starám o prijímanie a vybavovanie vašich objednávok.

Naše prevádzky

Aktuálne máme otvorených 5 prevádzok. V každej prevádzke vybavíte pohreb, kremáciu či prevoz a môžete si aj naživo prezrieť naše rakvy, urny, smútočné vence a kytice a svietniky a kahance.

Povedali o nás

Zabezpečovali sme Vám pohreb, poslednú rozlúčku alebo ste si kúpili smútočný veniec či kyticu?

Napíšte nám recenziu

Vopred ďakujeme za každú recenziu - vážime si vašu spätnú väzbu, či už pozitívnu alebo negatívnu.


Michal C. - Veľké Zálužie

Pohreb sme vybavovali vo Veľkom Záluží. Ďakujeme za empatický prístup p. Blahovej počas vybavovania pohrebu nášho zosnulého otca. Vybavili nám všetky potrebné doklady, dokonca úmrtný list nám priniesla až domov. Samotný obrad prebehol bez problémov a podľa našich želaní.

Alexandra S. - Klačany

Úprimné poďakovanie celému kolektívu pohrebnej služby, ako aj dámam z kvetinárstva, za vysoko profesionálny a citlivý prístup pri zabezpečovaní poslednej rozlúčky s mojou mamičkou.

Nicolas H. - Zlaté Moravce

Vybavenie pohrebu prebehlo v poriadku, len rozlúčka s našou babkou bola pri zatvorenej rakve, čo bolo pre nás veľkým sklamaním - museli sme však rešpektovať covid opatrenia.

Eva S. - Jarok

Chcem sa verejne poďakovať pani Machatovej za smútočný veniec, ktorý som si telefonicky objednala. Veniec sa mi páčil, bol pripravený podľa požiadavok a doručený na pohreb ako som chcela.